ITNO SE PRODAVA MEBEL

ЦЕНА: По договор

ITNO SE PRODAVA MEBEL


Itno se prodava ochuvan mebel
Cena po dogovor
Tel:070484338Град:
Skopje
Телефон:
070333203
Објавен на:
02.08.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Nino Blazevski
Град:
Skopje
Телефон:
070333203
Објавен на:
02.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Кревет клик клак

Креветот е систем клик клак 90/200 спуштен 140/200, под лежајот има сандук, добро сочуван , малку користен.

Цена:3.600 MKD


Објавен на: 28.06.2018
mebel

Krevet klik klak pusten 140/200 4.000 den
Dvosed so spustanje 3.000 den
TV komoda 2.000 den

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 20.06.2018
Agolna garnitura

Prodavam agolna garnitura 270/180 cm, dobro sochuvana, so lezaj shto se izvlekuva i kutija za postelnina. Ja dobivate komplet so pernicite od fotografiite.
Cenata ne e fiksna

Цена:300 EUR


Објавен на: 01.05.2018
Se prodava povolen mebel

Се продаваат (шанкот и комодата се од чисто дрво(Белибор) )цена по договор.
тел 076578116 или 077736258

Цена:1 EUR


Објавен на: 24.03.2018
plakari za spalna soba

agolen plakar 250 cm, plakar 100 cm, komoda sofioki, natkasni, se kako novo, malku koristeno

Цена:800 EUR


Објавен на: 10.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка