Haverbord

ЦЕНА: 9000 мкд

Haverbord


Se prodava haverbord, pod garancija do maj 2020.
Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.
Moznost za prakanje po kargo.



Име:
Град:
Ohrid
Телефон:
071385536
Објавен на:
07.07.2019

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Lo Jonce
Град:
Ohrid
Телефон:
071385536
Објавен на:
07.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava apartman vo centar na Struga

Se izdava apartman ( Stan 34m2) vo Nova zgrada, lociran na novoto setaliste vo Struga,speoti srkvata sv. Gorgija. Smestuvacki kapacitet do 4 lica.

Цена:20 EUR


Објавен на: 06.07.2019
Ekstra ponuda, novi sobi i apartmani vo Ohrid

Izdavam novi i kompletno opremeni sobi i apartmani , apartmanite se novi prvo izdavanje kompletno opremeni so klima, tv kabelska i balkon plus nudime besplaten parking.
Se naogame nedaleku od cen...

Цена:300 MKD


Објавен на: 04.07.2019
Млин за мелење сточна храна

Се продава млин за мелење на сточна храна. Меле 500 кила на саат.
(силос, чекичар и пуж)

Цена:1.500 EUR


Објавен на: 03.07.2019
Keeway Superlight

Itno se prodava,ima pominati samo 2800km,prva registracija 2015

Цена:700 EUR


Објавен на: 03.07.2019
Викендица во Трпејца Охрид

Издавам опремена викендица во с.Трпејца. Викендицата има дневна соба со трпезарија и кујна, 3 спални соби, купатило (со машина за перење), 2 тераси, Интернет, Паркинг.

Капацитет: 6 особи

Цена:2.400 MKD


Објавен на: 02.07.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка