Diskovi za BMW - Polo

ЦЕНА: 1500 мкд

Diskovi za BMW - Polo


1.se prodava diskovi predni za polo 1000

2.se prodava diskovi zadni Plocki /Gurtni za BMW 315.318.320 320.325Име:
Град:
kumanovo
Телефон:
072 646 877
Објавен на:
15.01.2015

ЦЕНА: 1500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
Sahit Abazi
Град:
kumanovo
Телефон:
072 646 877
Објавен на:
15.01.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Стан со две спални кај Веро Центар

Се издава НАМЕСТЕН стан од 52 метри квадратни со две спални соби, на прв кат во зграда. Станот има парно и приватен паркинг. Локација до Олимписки базен. Побарајте слики на Viber, 078539444.

Цена:210 EUR


Објавен на: 29.01.2018
SE PRODAVA STAN VO OHRID ITNO

Stanot e vo odlicna sostojba, so odlicna panorama i pogled kon ezero. Povekje informacii na tel. 075/ 352-795

Цена:По договор


Објавен на: 07.01.2018
prodavam kuka

prodavam kuka so dvorno mesto vo selo ramne ohridsko

Цена:По договор


Објавен на: 20.11.2017
berlingo 1.6 HDI multispase neuvezuvano 2011

neuvezuvano so pominati 115000 km servisirano redovno so ful oprema soavtomatika na prozori i retrovizori dve zadni vrati aluminiumski felni 16 i komplet 4 letni gumi metalik boja garazirano

Цена:8.200 EUR


Објавен на: 18.11.2017
Delovi za vectra- A

delovi za Vectra A serija ( 88 - 95god ) :
- bosh pumpa od 1.7 dizel - 60 evra
- instrument tabla so merac na vrtezi ( odgovara i na calibra ) -1500den
- desno krilo - 500den

Цена:99 EUR


Објавен на: 28.09.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка