Detski kukli i stalazi za butik

ЦЕНА: По договор

Detski kukli i stalazi za butik


Se prodavaat keramicki detski kukli, masko i zensko, i stalazi za butik, stari edna godina.Град:
Skopje
Телефон:
078/420-463
Објавен на:
02.05.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Elena Petroski
Град:
Skopje
Телефон:
078/420-463
Објавен на:
02.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се подаруваат кученца

Најмилите кученца во градов си бараат исто толку добар газда взаемно да се дружат, пазат и чуваат.

Цена:1 MKD


Објавен на: 06.12.2017
SE PRODAVAAT PERSISKI TEPISI

SE PRODAVAAT PERSISKI TEPISI KUPENI OD TETEKS TETOVO, NE SE OSTETENI, MNOGU MAKLU KORISTENI

Цена:По договор


Објавен на: 23.08.2017
SE PRODAVAAT KUKLI ZA BUTIK

SE PRODAVAAT KUKLI ZA BUTIK KON TEL 071338296

Цена:По договор


Објавен на: 06.05.2017
Prodavam kukli za butik

Se prodavaaat dve kukli maska i zenska so postojle,istite se novi bez znaci na ostetuvanje,isto taka imam i kukli gorna polovina 5 detski i 4 vozrasni,i raft na vrtenje za corapi.

Цена:8.500 MKD


Објавен на: 12.04.2017
BEBESKA OBLEKA

Bodi dolg i kratok rakav(56-104)= 85 den+ddv
Bodi bez rakav(kimono)(56-68)= 70 den+ddv
Benkica(56-68)= 50 den+ddv
Zivri so stapalo(56-74)= 75den+ddv

Цена:10 MKD


Објавен на: 02.08.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка