Delovi za vectra- A

ЦЕНА: 99 €

Delovi za vectra- A


delovi za Vectra A serija ( 88 - 95god ) :
- bosh pumpa od 1.7 dizel - 60 evra
- instrument tabla so merac na vrtezi ( odgovara i na calibra ) -1500den
- desno krilo - 500den
- predno sediste (skoro novo) - 1800den
- tapacir od zadni levi vrata- 500den
- racka za menjac komplet so salter - 900den
- elektronika - Siemens - 600den
- desno staklo (leptir) od gepek - 600den
- delovi od sal tabla - 800den
- vnatresni plastiki - 600den
- plastika od gepek- 500den
- stop desen - 800den
- nasloni za glava 4 x 400den
- elektricen siber - kompleten -50e
- sredisna konzola komplet so tasteri za el.stakla - 1200 den
- auspuh -1200 den
- elektromotor so perka (za parno) - 1300den
i uste drugi positni delovi (od enterier, krila i drugo)
/// Extra cena za komplet - 99evra (poedinecno vredat i do tripati poveke)Град:
Kumanovo
Телефон:
078907990
Објавен на:
28.09.2013

ЦЕНА: 99 €

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Град:
Kumanovo
Телефон:
078907990
Објавен на:
28.09.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.05.2020
PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO

FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO, EDINSTVEN VO MAKEDONIJA. SE NA NEGO E FABRICKI, NOVI GUMI, NAPRAVEN SERVIS, CUSTOM IZDUVI, GT BANDAZI, NOVI AMORTIZERI, CRUISE CONTROL, AVTOMATSKI MENUVAC, MACH OZVU...

Цена:9.300 EUR


Објавен на: 17.05.2020
PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD

MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZA 266.000 KM. 4 ZONSKA KLIMA, FABRICKI KSENON, ELEKTRONSKI SEDISTA, GREENJE I...

Цена:5.500 EUR


Објавен на: 17.05.2020
ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4

Издавам комплетно наместен стан, штотуку реновиран, во уредна состојба.
Греењето е на струја,а има дополнително и клима уред. Има 2 спални соби и дневен престој.
Се наоѓа во Карпош 4 на 200м од...

Цена:По договор


Објавен на: 13.05.2020
Електро или машински техничар за одржување на машини

ДГТ Идадија Инженеринг Скопје Дооел Скопје е градежна фирма формирана во 1991 година, со континуиран развој и со два армирачки погони, заради зголемен капацитет со работа има потреба од вработување...

Цена:По договор


Објавен на: 07.05.2020

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка