CITROEN C5 2.0 HDI

ЦЕНА: 3200 €

CITROEN C5 2.0 HDI


Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI 2003 godina
Full oprema( abs,airbag,klimatronik,servo i dr)
200.000 km
Registriran do Septemvri 2015
Cenata ne e fiksna
Telefon za kontakt 077704594
078803110Име:
Град:
Куманово
Телефон:
078803110
Објавен на:
07.05.2015

ЦЕНА: 3200 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Citroen C5
Година на производство:
 2003
Град:
 Куманово
Поминати километри:
 200000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 110 кс

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Серво волан
check Чиста документација

Контакт

Име:
Moni
Град:
Куманово
Телефон:
078803110
Објавен на:
07.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.05.2020
PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO

FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO, EDINSTVEN VO MAKEDONIJA. SE NA NEGO E FABRICKI, NOVI GUMI, NAPRAVEN SERVIS, CUSTOM IZDUVI, GT BANDAZI, NOVI AMORTIZERI, CRUISE CONTROL, AVTOMATSKI MENUVAC, MACH OZVU...

Цена:9.300 EUR


Објавен на: 17.05.2020
PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD

MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZA 266.000 KM. 4 ZONSKA KLIMA, FABRICKI KSENON, ELEKTRONSKI SEDISTA, GREENJE I...

Цена:5.500 EUR


Објавен на: 17.05.2020
ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4

Издавам комплетно наместен стан, штотуку реновиран, во уредна состојба.
Греењето е на струја,а има дополнително и клима уред. Има 2 спални соби и дневен престој.
Се наоѓа во Карпош 4 на 200м од...

Цена:По договор


Објавен на: 13.05.2020
Електро или машински техничар за одржување на машини

ДГТ Идадија Инженеринг Скопје Дооел Скопје е градежна фирма формирана во 1991 година, со континуиран развој и со два армирачки погони, заради зголемен капацитет со работа има потреба од вработување...

Цена:По договор


Објавен на: 07.05.2020

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка