CD JVS

ЦЕНА: 50 €

CD JVS


Prodavam CD pleer za vo kola marka JVS 4X50W so mp3 i rds,prva A clasa, ima odlicen kvaliteten zvuk skoro nov epten malku e koristen kompletno ispravno gi cita site cd, doneseno od GermanijaИме:
Град:
Kumanovo
Телефон:
078907990
Објавен на:
20.06.2013

ЦЕНА: 50 €

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
skuter
Град:
Kumanovo
Телефон:
078907990
Објавен на:
11.03.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Неограничена заработка од дома

Оваа работа можат да ја работаат сите полнолетни.Фирма што работи 20 години на интернет. Регистрацијата е бесплатна на линкот goo.gl/P7XBXW
и бесплатна обука од спонзорот и поддршка од целиот тим....

Цена:111 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
CITROEN C5 2.0 HDI

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI 2003 godina
Full oprema( abs,airbag,klimatronik,servo i dr)
200.000 km
Registriran do Septemvri 2015

Цена:3.200 EUR


Објавен на: 07.05.2015
CREVA BRZI SPOJKI

BRZI SPOJKI HIDRAULICNI
GI IZRABOTUVAME SITE VIDOVI NA CREVA ZA HIDRAULIKA ,NAFTA, VOZDUH ,ULJE,WAP MASINI ,I DR.
RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA ,REDUCIRI,

Цена:По договор


Објавен на: 24.11.2013
CREVA HIDRAULICNI

REDUCIRI I BRZI SPOJKI
GI IZRABOTUVAME SITE VIDOVI NA CREVA ZA HIDRAULIKA ,NAFTA, VOZDUH ,ULJE,WAP MASINI ,I DR.
RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA ,REDUCIRI,

Цена:По договор


Објавен на: 09.11.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка