Apple iPhons 5s 64GB _32GB_16GB Samsung Galaxy S5 SM-G900H 16GB LG G3 VS985 4G LTE New Original

ЦЕНА: 300 €

Apple iPhons 5s 64GB _32GB_16GB Samsung Galaxy S5 SM-G900H 16GB LG G3 VS985 4G LTE New Original


We sell all Brands of ,Mobile Phones,Laptops,Televisions,Games,Cameras, (E.T.C)

All our company products are All Brand New Unlocked and original with complete acceresories.

For more Info Contact Below...

Email :Home414electronics@Live.com

Skype : Fedinado.Luma

Email :Ratedelectronics14@gmail.comИме:
Град:
USA CALIFORNIA
Телефон:
65436543654
Објавен на:
12.09.2014

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Град:
 Пехчево

Контакт

Име:
Alen Lius
Град:
USA CALIFORNIA
Телефон:
65436543654
Објавен на:
12.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Iznajmuvam apartmani vo Nea Kalikratia,Grcija.

Iznajmuvan apartmani (mazonetki) vo Nea Kalikratia ,kujna,dnevna,kupatilo ,spalna,160 litri solaren boljer,klima ured,internet I parking mesto.Odalecenost od plaza 180 metri.Se izdava za 120 dena ...

Цена:По договор


Објавен на: 13.03.2018
Delovi za mazda 6 - 2004

Delovi za mazda 6 - 2004 - 120 hp CITD i BANDASHI/GUMI 215/45/18

Цена:1 MKD


Објавен на: 10.03.2018
Продавам Home Cinema Amplifier Yamaha DSP-AX763

Појачалото е во одлична состојба, можи да се види по далечинското!! Во коплет оди и микрофон за подесување на звучниците.

Карактеристики:

Цена:16.000 MKD


Објавен на: 09.03.2018
Izdavam Stan vo Ohrid kaj Biljanini izvori vednas zad bulevar Turisticka

Izdavam dvosoben stan so dve terasi kujna, sank, wc, zad Bul Tiristicka, vo blizina na Biljanini Izvori. Stanot se izdava za period 6-12 meseci ,cena po dogovor.

Цена:150.200 EUR


Објавен на: 07.03.2018
Продавам Слама

Се продава слама 150 бали

Цена:По договор


Објавен на: 06.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка