финансиски грижи

ЦЕНА: 1 €

финансиски грижиЗдраво Сер / Madam
Нашата цел е да значително зајакнување на економска основа
сите професионалци во претпријатијата и поединците
генерирање приходи активности, преку обезбедување на кредитна
и микро finance.Je сум човек кој се залага за помагање на
без оглед на нивната финансиски проблеми, бидејќи
кредит. Зошто да чекате кога пишувам. Јас сум на ваше располагање. Мојата
Каматната стапка е 2,5%. Имам град на 800.000.000 €. Повеќе
загриженоста за сега. marialopez.angeles1959@gmail.com
Надевајќи се дека ќе се слушне од тебеИме:
Град:
cotonou
Телефон:
0022967541976
Објавен на:
02.06.2013

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Пехчево

Контакт

Име:
maria lopez
Град:
cotonou
Телефон:
0022967541976
Објавен на:
02.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Две куќи и дворно земјиште

Се продава недвижен имот ,две куќи и дворно земјиште, во с.Град-Делчево, со Квадратура 179м2 и дворна површина 518 м2

Имотот располага со Дуплекс-лепена куќа, 2 спрата,5 соби, 2 балкони, 2 бањ...

Цена:По договор


Објавен на: 08.01.2018
се продава

се продава нива во с.Конско,Гевгелија.Нивата е во близина на асфалтниот пат Гевгелија-смрдлива вода.Идеална е за викендица.
површина 1784м2,кп 244/1,КО Конско.

Цена:7.000 EUR


Објавен на: 22.07.2017
Даски Од Топола

Се продаваат сечени даски од топола со димензии:
2.5цм X 25цм X 3-4м (околу 8м3)
И талпи од топола со димензии:
5цм X 25цм X 3-4м (околу 14м3)

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 11.07.2016
финансирање на долг консолидирање заем долг
Вие сте во потрага по средства за вашите активности или да го рестартирате. Или за еден проект, или да купат стан, но за жал на банката бара да услови кога не сте во состојба да се грижи Јас ...

Цена:10 EUR


Објавен на: 09.04.2015
финансирање за сите

Здраво
Јас сум инвеститор и јас сум во можност да ви помогне да ги реши вашите финансиски проблеми, ако сте чесен човек да ме плаќаат моите пари.
Ако сте заинтересирани во заем или финансирање и ...

Цена:1 MKD


Објавен на: 02.01.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка