сателитска антена и дрим бокс рисивер

ЦЕНА: 150 €

сателитска антена и дрим бокс рисивер


Продавам сателитска антена со мотор и ресивер дрим боксИме:
Град:
skopje
Телефон:
070370623
Објавен на:
19.01.2018

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Mile
Град:
skopje
Телефон:
070370623
Објавен на:
19.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

продажба на Huawei GT смарт часовник

Продавам нов неотпакуван Huawei GT смарт часовник со одлични перформанси.

Цена:6.990 MKD


Објавен на: 15.12.2019
работа

столар монтер
склопување плочест мебел
склопување увозен мебел

Цена:По договор


Објавен на: 21.04.2018

Цена:По договор


Објавен на: 24.12.2016
фискална каса

Продавам фискална каса малце користена и добро сочувана
марка SYNERGI SY250 поволно со комплетна документација

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 16.10.2016
**Vila MEDUSA** - elitni sobi vo centarot na Krusevo

Elitni sobi vo srceto na Krusevo.

Raspolaga so: dvokrevetni, trokrevetni i cetvorokrevetni sobi
(parno greenje, kabelska TV, internet, SAUNA ...)

Цена:По договор


Објавен на: 20.08.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка