работа

ЦЕНА: По договор

работа


столар монтер
склопување плочест мебел
склопување увозен мебелГрад:
skopje
Телефон:
078356428
Објавен на:
21.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
blagoja radeski
Град:
skopje
Телефон:
078356428
Објавен на:
21.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

stolar-monter

potreben e eden stolar monter
prednost so rabotno iskustvo
plata po dogovor

Цена:По договор


Објавен на: 29.01.2018
Geroviral

Prodavam apcinja I inekcii Gerovital za podetalni informacii kontaktirajteme na 070/489-270

Цена:60 EUR


Објавен на: 06.02.2017
Пејзаж

Прекрасен пејзаж, слика за секој дом!
Техника: Акрил
Димензии: 70x50
Изработена: 2010 година

Цена:149 EUR


Објавен на: 21.01.2017
jamboli

beli novi nekoristeni jamboli za trosed i dvosed racno izrsboteni na razboj

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 19.08.2015
Јарец

Се продава

Цена:По договор


Објавен на: 09.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка