Часови по основи на електротехника и основи на електрични кола

ЦЕНА: 500 мкд

Часови по основи на електротехника и основи на електрични кола


Дипломиран инженер по електротехника дава часови по основи на електротехника и основи на електрични кола за студентите на феит и финки како и за ученици од средните училишта. Цената на часот е 500 денари за 90 минути.Град:
Skopje
Телефон:
075318485
Објавен на:
13.11.2018

ЦЕНА: 500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dejan Antonovski
Град:
Skopje
Телефон:
075318485
Објавен на:
12.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KAMAGRA GEL JELLY VOL.IV i VOL.I

Se prodava KAMAGRA OVOSEN GEL za potencija i izdrzlivost vo seksot. Najdobar ORIGINALEN proizvod na pazarot..!!
VRVEN INDISKI KVALITET
dostava niz cela drzava za max.24 časa.

Цена:700 MKD


Објавен на: 26.11.2019
Термо печка

Продавам термо печка цер 6 со постоље некористена

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 26.11.2019
Шпорет

Шпорет Слобода комбиниран на струја и плин

Цена:По договор


Објавен на: 20.07.2019
KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII SKALI TENDI SASKO-GIS

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI
KAPII VRATI SPALNI TROSEDI DVOSEDI FOTELJI MASI STOLCINJA
KLUPI KANDELABRI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN TENDA ZA NAD GROB ILI
SPOMENIK CRKVA ...

Цена:40 EUR


Објавен на: 12.07.2019
LG televizor

Prodavam LG televizor 32inci

Цена:6.000 EUR


Објавен на: 14.02.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка