Трпезариски столици, мини фрижидер и бебешко креветче

ЦЕНА: 3000 мкд

Трпезариски столици, мини фрижидер и бебешко креветче


Продавам комплет од 6 трпезариски столици со маса, одлично очувани. Цел комплет само 3000 денари

Продавам одлично очувано бебешко креветче од масивно дрво (купено 200еур) со антиалергиски душек од Chicco (купен 400еур) за 5000 денари

Продавам мини фрижидер Beko одлично очуван и многу малку користен за 4000 денариИме:
Град:
Skopje
Телефон:
078/327-280
Објавен на:
04.03.2019

ЦЕНА: 3000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Igor
Град:
Skopje
Телефон:
078/327-280
Објавен на:
04.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Проточен бољер мaрka Ariston

Protocen boljer - 24kw 35A Germanski model: ARISTON Koristi eko programa za shtedlivo greenje na voda.Mnogu malku koristen. Namenet e za domakinstva so normalen pritisok na voda vo vashite banji. M...

Цена:3.700 MKD


Објавен на: 26.02.2019
prodavam masicka od medijapan dobro socuvana

trkalezna masicka od medijapan odlicno socuvana

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 20.02.2019
ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН.

ПРОДАВАМ ОДЛИЧНО СОЧУВАН ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН. ТЕЛ. 070464710 ДАНИЦА

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 02.01.2019
mebel

Krevet klik klak pusten 140/200 4.000 den
Dvosed so spustanje 3.000 den
TV komoda 2.000 den

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 20.06.2018
plakari za spalna soba

agolen plakar 250 cm, plakar 100 cm, komoda sofioki, natkasni, se kako novo, malku koristeno

Цена:800 EUR


Објавен на: 10.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка