Телевизор QUART Q210N

ЦЕНА: 2000 мкд

Телевизор QUART Q210N


Продавам телевизор, марка QUART Q210N, во одлична состојба, без дефекти до сега, стар 5 години, екран 52 cm, со скард влез...Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078299784
Објавен на:
27.03.2015

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Goran
Град:
Skopje
Телефон:
078299784
Објавен на:
27.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kamagra gel shumeci tableti super kamagra bomboni cialis naj eftino original

KAMAGRA CIALIS GEL TABLETI PREPARATI ZA POTENCIJA I SILNA EREKCIJA ORIGINAL NAJ EFTINO OD SITE
600 den kutija 7 kesicki kamagra po 100 mlg so razni ovosni vkusi
600 den kutija 7 shumeci tableti k...

Цена:600 MKD


Објавен на: 07.02.2020
Термо печка

Продавам термо печка цер 6 со постоље некористена

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 26.11.2019
Талпи и Греди

Продавам 5 добро зачувани талпи (дебелина 5 cm, ширина 26 cm, должина 397 cm), 1 амортизирана талпа (дебелина 4 cm, ширина 28 cm, должина 377 cm) и 2 добро зачувани греди (дебелина 9.5 cm, ширина 8...

Цена:По договор


Објавен на: 02.07.2018
Prodavam detski velosiped

Prodavam dobro socuvan detski velosiped vo ispravna sostojba i so pomosni trkalca.

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 14.05.2018
Телевизор Тесла лед 43

Телевизор Тесла лед 43 малку користен

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 09.05.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка