Телевизор Тесла лед 43

ЦЕНА: 10000 мкд

Телевизор Тесла лед 43


Телевизор Тесла лед 43 малку користенГрад:
Skopje
Телефон:
070 205 612
Објавен на:
09.05.2018

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dimce Georgievski
Град:
Skopje
Телефон:
070 205 612
Објавен на:
09.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Термо печка

Продавам термо печка цер 6 со постоље некористена

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 26.11.2019
Продавам 32" Full HD Philips Телевизор

Продавам 32" Full HD LED Philips Телевизор. Koристен година дена.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 25.07.2017
Изработувам различни форми од хартија за вашиот дом

Изработувам различни украсни(ненаменски) и наменски форми од хартија за вашиот дом.

Изработката е уникатна која вклучува мек вид на хартија,боја,специјален лак,дополнителни украсни форми и имаг...

Цена:300 MKD


Објавен на: 26.11.2016
Туту сукњички

Изработка на туту сукњички во сите величини по желба

Цена:400 MKD


Објавен на: 18.09.2015
Тарот карти и скрипта на српски

Продавам нови Тарот карти (470 ден.) и детална скрипта на српски за нивно користење (240 ден.)
Комплет за само 650 ден!

Цена:650 MKD


Објавен на: 15.09.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка