Се продава четка за коса

ЦЕНА: 1000 мкд

Се продава четка за коса


Се продава четка за коса купена од Техномаркет пред неколку месеци. Користена е само двапати.Објавен на:
09.06.2017

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
09.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Prodavam PS4 500 gb Slim

Prodavam ps4 500 gb slim kupen od amerika koristen nepoln mesec dena

Цена:300 EUR


Објавен на: 24.03.2018
Часови по математика

Давам приватни часови по математика за основно и средно образование.Часот трае 60 мин. Локацијата за одржување на часовите е по договор.

Цена:300 MKD


Објавен на: 13.02.2019
Света Богородица со Христос

Икона
31/24,5 см

изработил М-р Никола Голубовски дипломиран сликар

Цена:7.900 MKD


Објавен на: 15.08.2015
RESAVAM ZADACI PO MATEMATIKA

Решавам задачи по математика за основно и средно образование. Задачите од средно образование можат да бидат од гимназија или економска струка.
Цената е во зависност од бројот на задачите. (Една за...

Цена:50 MKD


Објавен на: 03.07.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка