Се продава плазма телевизор

ЦЕНА: 300 €

Се продава плазма телевизор


Се продава плазма телевизор марка QUART 50 инчи
контакт телефон 070 547 709Град:
Скопје
Телефон:
070/547-709
Објавен на:
06.03.2020

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Габриел Стојмиров
Град:
Скопје
Телефон:
070/547-709
Објавен на:
17.01.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се продава двосед

Се продава двосед во добра состојба

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 25.11.2019
Се продава куќа во Тафталиџе, 200м2

Се продава барака во Тафталиџе, 200м2 (во близина на кафе Астера).
Цена по договор
Контакт 078 865 645

Цена:По договор


Објавен на: 26.09.2019
Се продава користен Iphone 7 plus 32GB Model A1661

- Перфектна состојба.
- Батеријата држи 13h сурфање; 18h повици.
- Правен за амерички пазар (купен од NY Apple продавница за $959).

Цена:399 EUR


Објавен на: 26.09.2019
Се продава дуќан двоспратен, Кисела Вода - опремен

Долниот спрат има 30 м2, има дополнителна галерија на спрат - 16м2. КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА МЕСАРНИЦА. Подетални информации на број 070-560-928

Цена:22.000 EUR


Објавен на: 01.06.2019
Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!

Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!Цена по договор!

Цена:По договор


Објавен на: 26.11.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка