Се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2

ЦЕНА: 35900 €

Се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2


Хитно се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2 во Маркова Сушица (Марков Манастир)
Напомена – комплетната документација е оригинална,плацот и куќата се легазирани и комплетниот плац е во зона на Градежен реон во општината во која се наоѓа.
http://www.adaciganlijainstruktori.com/marketing/prezentacija-na-ponudata/
Марјан 076 528 628Град:
Скопје
Телефон:
076 538628
Објавен на:
03.06.2014

ЦЕНА: 35900 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 96 m2
Број на соби:
 4 соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Марјан Глогошки
Град:
Скопје
Телефон:
076 538628
Објавен на:
03.06.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам викендица и плац

Викендица со 2 соби, кујна и купатило. Обработливо земјиште со лозница, вишна, јаболкница, орев и лешници. Има вода и струја. Локација Побожје, Скопска Црна Гора со поглед на Скопје. Во одлична сос...

Цена:28.000 EUR


Објавен на: 15.04.2018
PRODAVAM VIKENDICKA

Prodavam vikendicka vo Jabolce.So imoten list na dva sprata.Informacii na tel. 070 33 22 21 kon.osoba Zoran.

Цена:10.500 EUR


Објавен на: 15.04.2015
PROEKTIRANJE -GRADBA NA KARABINI I KUKI DO KLUC NA RAKA

Na vas plac gradime karabini i kuki do kluc na raka.Kukite se tvrda gradba,vnatre so site fazi.Imame dolgo iskustvo i vrvni majstori.Voedno proektirame kuki,bazeni,dogradbi,nadgradbi,hali,zgradi,de...

Цена:По договор


Објавен на: 18.01.2015
Se izdava vila vo Skopje

Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Skopje. Vilata raspolaga so parking, bazen, skara, SAT TV...Idealno za vikendi, rodendeni, ergenski i mominski zabavi.

Tel: 072...

Цена:По договор


Објавен на: 27.07.2016
Vikendica vo dolna MATKA

Prodavam Vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled na rekata * Klisura, Pesteri (VRELO), stari Manastiri i Crkvi, 2 Ezera, Reka, Alpinizam, Orevi, Brezi, Topoli, priroden RAJ samo na...

Цена:По договор


Објавен на: 28.05.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка