СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ (Дебар Маало)

ЦЕНА: 1150 €

СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ (Дебар Маало)


Во срцето на Скопје, во населба Дебар Маало само на неколку чекори од градскиот парк, во непосредна близина на училиште, градинка, пазар, ресторани, кафулиња а сепак далеку од градската врева, на ул. Благој Давков, се наоѓа станбената зграда Кино Карпош.

Зградата е изградена од високо квалитетни матерјали, опремена со италијански плочки и галантерија, паркет од храст, Schuko столарија и климатизер во секој стан. Во рамките на станбената зграда е обезбедено и едно гаражно место за секоја станбена единица.

Зградата располага со станови за продажба со следните квадратури:
- 39 м2
- 57 м2
- 69 м2
- 78 м2
- 82 м2
- над 100м2

Цената изнесува од 1.150 евра до 1.350 евра за м2, во зависност од големината на станот.

Гаражното место е со доплата од 6.300 евра.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
075863815
Објавен на:
22.03.2019

ЦЕНА: 1150 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 70 m2
Под:
 Паркет
Опременост:
 Празен

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Ivana
Град:
Skopje
Телефон:
075863815
Објавен на:
21.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PRODAVAM STAN VO AVTOKOMANDA

Se prodava stan vo Avtokomanda, do Ohridska banka, 59 m2, zgradata e od 1986 god, so dve spalni, na 3 sprat.
070 625068
Po dogovor

Цена:51.000 EUR


Објавен на: 16.06.2019
Итно се продава стан по поволна цена

Итно се продава двособен стан (дневна со трпезарија и две соби) во населба Маџари – Триангла (Термо), на улица Карл Либкнехт. Станот се наоѓа на втор кат и е со вкупна површина од 69 м2 (7 м...

Цена:45.000 EUR


Објавен на: 07.10.2018
NOV OPREMEN NEVSELUVAN STAN VO CENTAR 76m2 PRV KAT

танот се наоѓа на ул:Шарски одреди 3A(водњанска)
Станот го добивате целосно опремен (три клими, гарнитура со трпезариска маса, лустери во целиот стан, луксузно опремена кујна, четири вградени пла...

Цена:99.000 EUR


Објавен на: 30.08.2018
Se prodava nov nevseluvan stan vo kapistec

Se prodava nov nevseluvan stan na odlicna lokacija vo kapistec, ulica Vasil Gjorgov 4, na 3ti sprat, juzna strana. Zgradata e nova, vekje vselena.
Stanot raspolaga so 4 spalni, vgradena kujna, op...

Цена:По договор


Објавен на: 09.07.2018
HIT - KOMPLETNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA

NA VISTINSKOTO MESTO STE!
AGENCIJA HIT RASPOLAGA SO KOMPLETNA AKTUELNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA NA TERITORIJA NA CELO SKOPJE IZGRADENI I VO GRADBA, SO CISTA DOKUMENTACIJA!
IZBERETE SIGURNA...

Цена:1 EUR


Објавен на: 15.03.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка