СМЕТКОВОДСТВО | РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМА | SMETKOVODSTVO | REGISTRACIJA NA FIRMA

ЦЕНА: 2000 мкд

СМЕТКОВОДСТВО | РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМА | SMETKOVODSTVO | REGISTRACIJA NA FIRMA


*
**********************************************

СТАРТАП ПРОМО !!!

**********************************************
*
1. РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМА
2. СТАРТАП ПРОМО ПАКЕТ - 2,000.00 ден.

ОВЛАСТЕН е-РЕГИСТРАЦИОНЕН АГЕНТ, Дозвола од ЦРРМ
ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ, Уверение од ИСОС РМ.

СМЕТКОВОДСТВЕНО БИРО, со ЛИЦЕНЦА од Интитутот на сметководители и овластен сметководители ( ИСОС ), стручно, професионално и одговорно со овластено застапување пред сите релевантни државни и бизнис институции за сите видови фирми - ДОО, ДООЕЛ, АД, ТП и СВД, ПЗУ, Здруженија на граѓани, НВО и физички лица ги врши сите обврски од областа на сметководството и бизнис консалтинг со законски права, обврски, одговорност и овластување за:

*** Водење на сметководство (Финансово и Материјално)
*** е-Архива
*** е-Регистрација и ликвидација на фирми
*** е-Пријави М1/М2 до АВРМ и ФЗОМ за вработени
*** е-Плата (Пресметка и е-Декларација)
*** е-Даноци во УЈП (ДДВ, ПД, ПДД, ПДД-ГИ)
*** е-Завршна Годишна Сметка
*** е-Услуги во ЦРРМ
*** Увоз - Извоз ( Девизно работење )
*** Благајна за трошоци и Дневен Промет
*** ПЛТ, Фискална каса, Слипови, КДФИ
*** Бизнис и сметководствен консалтинг
.......................................................................
Сметководство и Бизнис Консалтинг
„МАРКФИЛ ТАКС СОЛУШН“ СКОПЈЕ
Емил Зола 6, локал 3, Скопје, Кисела Вода, Стара Рампа, Чешма
| 072/614-685 | 077/915-309
********* mark2fil@gmail.com *********
.......................................................................
*** ДОВЕРБАТА е најзначајна алка во бизнис релациите:
Провери на линковите:
УЈП:
http://www.ujp.gov.mk/mk/prebaruvanje_pravni_lica/prikazi?edb=MK4058011511131
ЦРРМ (впишете Маркфил):
https://www.crm.com.mk/DS/default.aspx?MainId=12
Facebook:
http://www.facebook.com/AccountantCertiffied
WWW:
https://markfiltaxsolution.wordpress.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82/
........................................................................
Цените се без пресметан ДДВ

СМЕТКОВОДСТВОТО Е НАША ГРИЖА, ДОВЕРЕТЕ НИ ГО НАМ!
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Град:
Скопје
Телефон:
072/614-685
Објавен на:
11.06.2018

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Ѓорги Грковски
Град:
Скопје
Телефон:
072/614-685
Објавен на:
12.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Нудам работа во трафика/киоск

Се бара продавачка за работа во трафикаЦена:По договор


Објавен на: 10.06.2018
AUDI A6 3.0 TDI QUATRO

Se prodava AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 2005 god. so pominati 230000 km, voziloto e od Germanija i redovno e servisirano so original delovi.
Socuvana e perfektno, enterierot e so sportski sedishta
Rach...

Цена:8.600 EUR


Објавен на: 08.06.2018
SE PRODAVA DAF CF430 I CISTERNA LINDER

Vlekachot e DAF CF430 2003 god.
Cisternata e marka Linder, 2000 god.
Registrirani se, vo celosno ispravna sostojba, odrzuvani i so novi gumi.
Gi poseduvaat site potrebni sertifikati.

Цена:По договор


Објавен на: 29.05.2018
Изработка на трудови/семинарски/дипломски/магистерски

Помош при изработка на научни трудови преку употреба на сите стандарди и потребни стилови на изразување во областа на академската писменост и методологијата на научно истражување.Помош при изработк...

Цена:По договор


Објавен на: 19.04.2018
HALKIDIKI GRCIJA Taksi prevoz

Vrsime taksi prevoz do site turisticki destinacii niz grcija EXTRA CENA 070575003 Prevozot se vrsi so mercedes E klasa osigurani patnici izdavajne na smetka i smetkopotvrdi plajkajne na faktura.Sek...

Цена:25 EUR


Објавен на: 19.07.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка