СЕ БАРА ПОМОШНИК СЛАТКАРКА

ЦЕНА: По договор

СЕ БАРА ПОМОШНИК СЛАТКАРКА


Млечен ресторан Ваташа, Скопје има потреба од работник-помошник слаткарка.Град:
Скопје
Телефон:
070 227817
Објавен на:
01.09.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Бошко Митовски
Град:
Скопје
Телефон:
070 227817
Објавен на:
01.09.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Презентерки за презентација и односи со јавноста

Маркетинг агенција има потреба од 3 презентерки.
Почетна плата: 19.000 денари
Минимум средно образование
Одговорна, лојална и трпелива личност

Цена:По договор


Објавен на: 07.10.2018
IPHONE SE

Prodavam IPhone SE mnogu malku koristen skoro kako nov 64GB memorija. Slikite se od telefonot

Цена:11.000 MKD


Објавен на: 07.09.2018
Baram stolar i bravar

Firma za proizvodstvo na mebel ima potreba od stolar i bravar so rabotno iskustvo

Цена:По договор


Објавен на: 20.08.2018
Работник за Работа во Производство на Здрава Храна 

Опис на работата: Подготовка на шеќер, Подготовка на чај, Подготовка на садови за работа, Одржување хигиена во просторот при работата, Миење на садови, Дезинфекција, Одржување лична хигиена при раб...

Цена:16.300 MKD


Објавен на: 31.07.2018
Бараме возач за Италија

Се бара возач со бугарски или македонски пасош, но важно е да има електронска карта за тапограф. Тел и вибер број за контакт: 071/523/449

Цена:По договор


Објавен на: 22.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка