Пулс Метар POlAR

ЦЕНА: 50 €

Пулс Метар POlAR


Продавам HR Monitor Polar FT7 . Kupen pred 2 god, malku koristen.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070589113
Објавен на:
13.11.2017

ЦЕНА: 50 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Igor Boja
Град:
Skopje
Телефон:
070589113
Објавен на:
13.11.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Термо печка

Продавам термо печка цер 6 со постоље некористена

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 26.11.2019
Работник на машина за печатење-летер прес или флексо технологија

Печатница ДЕКО ИНК има потреба од работник на машина за печатење .Pаботно искуство со летер прес или флексо технологија ке се смета за предност.

Работно време 8 часа од 08:00-16:00 часот.

Цена:20.000 MKD


Објавен на: 20.03.2019
продавам нова веб камера logitech c270 HD

продавам нова HD веб камера logitech c270,

Цена:1.100 MKD


Објавен на: 29.05.2018
Пчелари, евидентирани или ергистрирани и земјоделски стопанства

Пчелари и земјоделски стопанства кои се занимаваат со пчеларство се покануваат бесплатно да се зачленат во формирањето на земјоделска задруга која се формира во моментов поради субвенционирање на д...

Цена:По договор


Објавен на: 24.06.2017
Фактопедија

ФАКТОПЕДИЈА е конципирана во сообразност со училишните учебници. Оваа енциклопедија содржи единаесет целосно обработени целини. Книгата не е составена по азбучен ред, туку по целини. Првпат во исто...

Цена:По договор


Објавен на: 23.10.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка