Продавам 32" Full HD Philips Телевизор

ЦЕНА: 9000 мкд

Продавам 32" Full HD Philips Телевизор


Продавам 32" Full HD LED Philips Телевизор. Koристен година дена.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070 811 165
Објавен на:
25.07.2017

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Irina
Град:
Skopje
Телефон:
070 811 165
Објавен на:
25.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам скоро ново лавабо, мијалник

Димензии 56/46
Телефон 071 238 738

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 21.04.2019
Продавам 4-собен стан во Аеродром (Три Бисери)

Продавам 4-собен стан во Аеродром - Три Бисери, 100 м2 (3 спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, купатило, 2 тераси, подрум-посебно соѕидан + бесплатен паркинг), на 2-ри кат, во зградите покрај к...

Цена:По договор


Објавен на: 22.01.2020
Продавам телевизор и таблет

Продавам нов LED телевизор со димензии од ''19''.Имаат влез (HDMI/SCART/USB) и адаптер за 12v.Може да се користат во камион или кола (некористен).
Цена: 4.800 МКД.
Продавам Le...

Цена:4.800 MKD


Објавен на: 10.12.2018
Продавам Home Cinema Amplifier Yamaha DSP-AX763

Појачалото е во одлична состојба, можи да се види по далечинското!! Во коплет оди и микрофон за подесување на звучниците.

Карактеристики:

Цена:16.000 MKD


Објавен на: 09.03.2018
Продавам Botas лизгалки за Хокеј

*Врв во професионалниот хокеј,
*Лизгалки Ботас,
*Број 43,
*Само за познавачи.

Цена:120 EUR


Објавен на: 24.04.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка