Продавам телевизор и таблет

ЦЕНА: 4800 мкд

Продавам телевизор и таблет


Продавам нов LED телевизор со димензии од ''19''.Имаат влез (HDMI/SCART/USB) и адаптер за 12v.Може да се користат во камион или кола (некористен).
Цена: 4.800 МКД.
Продавам Lenovo Tab 2 A7 7 (користен 8 месеци).Цена:2.000 ден.
Цена: -Град:
Karpos
Телефон:
075486365
Објавен на:
10.12.2018

ЦЕНА: 4800 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Bojan Gugoski
Град:
Karpos
Телефон:
075486365
Објавен на:
10.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам XPS 13 9365 2-in-1

Продавам 2 години користен Dell XPS 2-in-1 9365 133 TouchScreen Laptop Intel Core i7 16GB Memory 256GB SSD Silver со нова батерија.

Со него бесплатно ќе добиете и USB3.0 Superspeed 4 Ports Hub h...

Цена:49.999 MKD


Објавен на: 26.09.2019
Продавам скоро ново лавабо, мијалник

Димензии 56/46
Телефон 071 238 738

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 21.04.2019
Продавам систем

-Stereo Hi-Fi Tuner T4130
-Stereo Hi-Fi Pojacalo P4060
-Stereo Hi-Fi Kasetni Magnetofon K4020
-Sony X222ES

Цена:200 EUR


Објавен на: 08.09.2017
Продавам 32" Full HD Philips Телевизор

Продавам 32" Full HD LED Philips Телевизор. Koристен година дена.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 25.07.2017
Продавам телевизор samsung plano

Се продава телевизор samsung planо,екран 65см во одлична состојба без сервисирање.контакт тел: 075237340

Цена:3.500 MKD


Објавен на: 25.09.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка