Продавам мебел

ЦЕНА: По договор

Продавам мебел


Кујна од медијапан, во одлична состојба.
Комплет дневна соба:регал,ТДФ и табуретка и клуб масичка речиси неупотребени.
Детски кревет со фиока 205х95 цм.
Гардеробер за спална со пет врати.
Трпезариски столици шест.
Сите предмети се во одлична состојба.Град:
Кичево
Телефон:
075528722
Објавен на:
29.03.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Кичево

Контакт

Име:
Влатко
Град:
Кичево
Телефон:
075528722
Објавен на:
29.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Гарнитура за дневна соба

Продавам гарнитура (две фотељи и тросед) за дневна соба (Симпо Врање). Цена: 8.000. 071238113

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 30.03.2019
TV komoda INTERO

ТВ комода од ФормаИдеале, ИНТЕРО, со отворени полици.
Користена, во одлична состојба.

Ширина 169,5 cm

Цена:5.000 MKD


Објавен на: 28.03.2019
WI-FI IP KAMERI ZA VIDEO NADZOR PREKU INTERNET

PRODAZBA NA NOVI WIFI KAMERI ZA VIDEO NADZOR KOI VI OVOZMOZUVAAT DIREKTEN PREGLED NA TOA STO SE SLUCUVA VO MOMENTOT VO PROSTORIJATA KADE STO E POSTAVENA SAMATA KAMERA.
KAMERITE SE ROTIRACKI I MOZE...

Цена:3.590 MKD


Објавен на: 13.03.2019
NADVORESNI WIFI KAMERI ZA VIDEO NADZOR PREKU MOBILEN

PRODAZBA NA NOVI WIFI / IP KAMERI ZA VIDEO NADZOR KOI VI OVOZMOZUVAAT DIREKTEN PREGLED NA TOA STO SE SLUCUVA VO MOMENTOT VO PROSTORIJATA / MESTOTO KADE STO E POSTAVENA SAMATA KAMERA.
KAMERITE SE I...

Цена:3.990 MKD


Објавен на: 13.03.2019
ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН.

ПРОДАВАМ ОДЛИЧНО СОЧУВАН ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН. ТЕЛ. 070464710 ДАНИЦА

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 02.01.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка