Природен планинско-ливадски мед

ЦЕНА: 480 мкд

Природен планинско-ливадски мед


Се продава природен мед, на големо и мало.

100% чист, без додадени шеќери.

Залиха: 3000kgГрад:
Струмица/Скопје
Телефон:
075253445
Објавен на:
18.09.2017

ЦЕНА: 480 мкд

Карактеристики:

Град:
 Струмица

Контакт

Име:
Riki Katrandjiev
Град:
Струмица/Скопје
Телефон:
075253445
Објавен на:
18.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

LG televizor

Prodavam LG televizor 32inci

Цена:6.000 EUR


Објавен на: 14.02.2018
rabota vo stransvo

Se bara zenski licnosti za new York fasion industryUslovite trebat da se od 18 godini vozrasni prirodni ubavi

Цена:500.000 MKD


Објавен на: 06.02.2018
Банско - Продажба на четворособен апартман 03 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава четворособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, в...

Цена:45.000 MKD


Објавен на: 29.01.2018
Банско - Продажба на студио 01 во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура:...

Цена:11.900 EUR


Објавен на: 27.06.2017

Цена:По договор


Објавен на: 24.12.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка