Презентерки за презентации и односи со јавноста

ЦЕНА: По договор

Презентерки за презентации и односи со јавноста


Маркетинг агенција има потреба од 3 презентерки.
Почетна плата: 19.000 денари
Минимум средно образование
Одговорна, лојална и трпелива личност
Претставителна и комуникативна
Позитивен став
Способност за тимска и самостојна работа
Подготвеност за работа под притисок и со куси рокови


Ние нудиме работа во одлични услови, во тимски ориентирана и професионална атмосфера.

Испратете CV на: dreillyproduce@gmail.comГрад:
Скопје
Телефон:
003897888893
Објавен на:
07.10.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Daniel Aleksovski
Град:
Скопје
Телефон:
003897888893
Објавен на:
07.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Итно се продава стан по поволна цена

Итно се продава двособен стан (дневна со трпезарија и две соби) во населба Маџари – Триангла (Термо), на улица Карл Либкнехт. Станот се наоѓа на втор кат и е со вкупна површина од 69 м2 (7 м...

Цена:45.000 EUR


Објавен на: 07.10.2018
Презентерки за презентација и односи со јавноста

Маркетинг агенција има потреба од 3 презентерки.
Почетна плата: 19.000 денари
Минимум средно образование
Одговорна, лојална и трпелива личност

Цена:По договор


Објавен на: 07.10.2018
Prodavam Jugo 45 i Citroen visa 650 (Imate po detalno vo opisot)

Vo ispravna sostojba se samo Jugoto e registrirano. Dvete zaedno:1000 evra Posebno-Citroen Visa 650-700 EVRA Jugo 45-400 EVRA
Moze zamena dajte ponuda.
Za poveke informacii javete se na telefonot...

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 22.09.2018
ITNO SE PRODAVA MEBEL

Itno se prodava ochuvan mebel
Cena po dogovor
Tel:070484338

Цена:По договор


Објавен на: 02.08.2018
НАЈБРЗО ДО РАБОТА ВО ЕУ СО РАБОТНА ВИЗА, ЛЕГАЛЕН ПРЕСТОЈ И СИТЕ БЕНЕФИЦИИ

ТРГНУВАЊЕ 17ти ЈУНИ (НЕДЕЛА)

PSA PEUGEOT-автоиндустрија, град Трнава
Потребни се луѓе од 19 до 45 години. Саатница 3,6 е дневна и 4,17 е ноќна. Сабота и недела доколку се работи се плаќа 25% по...

Цена:По договор


Објавен на: 13.06.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка