Плац 1200м2 со куќа од 150м2,пред с.Кадино

ЦЕНА: По договор

Плац 1200м2 со куќа од 150м2,пред с.Кадино


Се продава ограден плац,со струја,вода,со куќа од 150м2 на два спрата со две купатила,две дневни,кујна,голема просторија,со помала куќа од 25м2,со гаража,скара,фурна,сач,летниковец,овоштарник во род......телефонГрад:
Скопје
Објавен на:
06.04.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 175 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Град:
Скопје
Објавен на:
28.04.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам викендица и плац

Викендица со 2 соби, кујна и купатило. Обработливо земјиште со лозница, вишна, јаболкница, орев и лешници. Има вода и струја. Локација Побожје, Скопска Црна Гора со поглед на Скопје. Во одлична сос...

Цена:28.000 EUR


Објавен на: 15.04.2018
Prodavam vikendica!

Se prodava opremena vikend kuka so lokacija na Skopska crna gora,potocno vo seloto Sandevo kaj restorantot "Cetiri vodenicki".Kukata ima struja so saat,isto taka ima i vodovod,i plus buna...

Цена:29.000 EUR


Објавен на: 31.10.2016
PRODAVAM VIKENDICKA

Prodavam vikendicka vo Jabolce.So imoten list na dva sprata.Informacii na tel. 070 33 22 21 kon.osoba Zoran.

Цена:10.500 EUR


Објавен на: 15.04.2015
Китка

Атрактивна цврста градба, 400 м2, поток кој тече низ самиот плац, рибник со 7 базени, струја и вода поврзано, оплеменет со садници, поволна надморска висина, осигурано до 31.12.2013 год. Година на ...

Цена:По договор


Објавен на: 20.07.2014
Се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2

Хитно се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2 во Маркова Сушица (Марков Манастир)
Напомена – комплетната документација е оригинална,плацот и куќата се легазирани и комплетниот пл...

Цена:35.900 EUR


Објавен на: 03.06.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка