Печатница ДЕКО ИНК има потреба од сито печатар и флексо печатар

ЦЕНА: По договор

Печатница ДЕКО ИНК има потреба од сито печатар и флексо печатар


Печатница ДЕКО ИНК има потреба од 2ца работници, сито печатар и флексо печатар.Pаботно искуство ке се смета за предност.

Работно време 8 часа од 08:00-16:00 часот.

Сите кандидати кои се заинтересирани за оваа работна позиција својата кратка биографија (CV) можат да ја достават на адресата за апликација: office@deko.com.mkГрад:
Скопје
Телефон:
078289522
Објавен на:
05.10.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ДЕКО ИНК печатница
Град:
Скопје
Телефон:
078289522
Објавен на:
12.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

БИДЕТЕ ПЛАТЕНИ ДОДЕКА СУРФАТЕ – заработете дополнителни пари

БИДЕТЕ ПЛАТЕНИ ДОДЕКА СУРФАТЕ – заработете дополнителни пари
Заработувајте без да вложите ниту денар.Работа за сите, вработени и невработени, млади и стари, секој може да работи. Не е потре...

Цена:По договор


Објавен на: 23.04.2018
UNITE KINGDOM - RABOTA I OBRAZOVANIE

- LONDON - RABOTA I VISOKO OBRAZOVANIE

Informacija za site zainteresirani gradzani koi imaat zelba da rabotat vo UK i zainteresirani za studii na Unverziteti vo UK .
Upisite na univerziteti se ...

Цена:1.300 EUR


Објавен на: 11.04.2018
Печатница ДЕКО ИНК има потреба од графички техничар/дизајнер

Печатница ДЕКО ИНК има потреба од графички техничар/дизајнер.

Претходно работно искуство од минимум 2 години.
Работно време 8 часа од 08:00-16:00 часот.

Цена:По договор


Објавен на: 05.10.2018
Барам атестирани заварувачи за работа во Белгија со МК Пасош

Се бараат атестирани заварувачи за работа во Белгија со македонски пасош. На истите им посредувам за работна дозвола. Загарантирана плата мин. 1800 евра. За подетални информации Ве молам јавете се ...

Цена:1.800 EUR


Објавен на: 08.01.2018
работник за изработување на печатарски клишеа

Печатница ДЕКО ИНК има потреба од работник на машина за изработување на печатарски форми и клишеа.
Работни обврски:
-сечење на филмови
-местење и кроење на фотополимер

Цена:По договор


Објавен на: 06.02.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка