Парфеми со оригинален мирис, а и оригинална цена

ЦЕНА: 600 мкд

Парфеми со оригинален мирис, а и оригинална цена


Парфеми со оригинален мирис, за луѓе со вкус, а и добра цена плус. 1 парфем (50ml) = 600 денари
2 парфема - 1000 денари.
Парфемите се проверени, со висок квалитет, а мало количество на алкохол.
Побарајте ме на 070 243 926 - Горјан.
Може и на Viber и WhatsApp
Парфемот треба да ТРАЕ, а не да МОЛЧИ.Град:
skopje
Телефон:
070 243926
Објавен на:
01.12.2018

ЦЕНА: 600 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Gorjan Arevski
Град:
skopje
Телефон:
070 243926
Објавен на:
01.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Масажа за понежниот пол

Масажи за понежниот пол, во прекрасен амбиент. Дозволете си опуштање на вашето тело истовремено и намалување на вишокот килограми.
Закажување на третмани на 076794886

Цена:500 MKD


Објавен на: 26.10.2018
Krupna devojka za gushkanje

Baram krupna devojka za neseksualni odnosi. Imam 28 god, 178cm i 78 kg. Dobar izgled, pristoen i visoko educiran. Baram gushkanje, galenje i dokolku dvajcata taka se cuvstvuvame baknuvanje. Godini ...

Цена:По договор


Објавен на: 22.10.2018
Imunofan vo Makedonija,dostapen vednas

Imunofan e ruski lek,koj odlicno go podobruva imunitetot,a so toa organizmot polesno se spravuva i so najteski zaboluvanja.
Se koristi kako dopolnuvanje na terapijata za kancer,kako i za drugi tes...

Цена:25 EUR


Објавен на: 27.05.2018
KAMAGRA,VIAGRA,CIALIS,LEVITRA, Originali proizvodi!!!

ПРОВЕРЕТЕ ЗОШТО СМЕ НАЈДОБРИ!!!
САМО КАЈ НАС!!!
Повеќе од 1000 задоволни клиенти!
Единствени Оригинални Производи за посилна и подолга ерекција:

Цена:По договор


Објавен на: 06.02.2018
VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS,LEVITRA

VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS,LEVITRA, za silna i dolga potencija

Isporaka niz cela Makedonija

Цена:По договор


Објавен на: 26.12.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка