НАЈБРЗО ДО РАБОТА ВО ЕУ СО РАБОТНА ВИЗА, ЛЕГАЛЕН ПРЕСТОЈ И СИТЕ БЕНЕФИЦИИ

ЦЕНА: По договор

НАЈБРЗО ДО РАБОТА ВО ЕУ СО РАБОТНА ВИЗА, ЛЕГАЛЕН ПРЕСТОЈ И СИТЕ БЕНЕФИЦИИ


ТРГНУВАЊЕ 17ти ЈУНИ (НЕДЕЛА)

PSA PEUGEOT-автоиндустрија, град Трнава
Потребни се луѓе од 19 до 45 години. Саатница 3,6 е дневна и 4,17 е ноќна. Сабота и недела доколку се работи се плаќа 25% повеќе, празник се плаќа 100%. Годишен одмор 65% платен. Смештајот првиот месец е бесплатен, втор месец плаќате 60е и од трет месец натака по 90е. Се работи во три смени и не е потребно претходно работно искуство. Фирмата ви изработува документи на 2 години (побит) виза за престој и работа во Словачка. Имате здраствено и пензиско осигурување и 13та плата.

ВИЛУШКАРИСТИ PSA PEUGEOT -потребно е искуство од 6 месеци, нема потреба од наш сертификат бидејќи не е признат во Словачка. Таму добивате ЕУ сертификат за вилушкаристи. Саатница е 4 е дневна и 4,20 е ноќна. Се изработува работна и виза за престој на 2 години

Потребна документација
-оригинал диплома од средно школо заверена со апостил печат
-уверение за неосудуван заверен со апостил
-2 слики

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ 077 940 206Град:
Скопје
Телефон:
077 940 206
Објавен на:
13.06.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Нена Герасимовска
Град:
Скопје
Телефон:
077 940 206
Објавен на:
13.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

НАЈБРЗО И НАЈЛЕСНО ДО НОВА РАБОТА

РАБОТА ВО СЛОВАЧКА СО МАКЕДОНСКИ ПАСОШ И НАЈПОВОЛНИ УСЛОВИ

НАЈБРЗО ДО НОВА РАБОТА И МОЖНОСТ ЗА ОДЛИЧНА ЗАРАБОТКА

Цена:По договор


Објавен на: 20.06.2018
Барам кувар за работа во Прага

Барам кувар за работа во Прага во Република Чешка.

Инфо на телефон 077-746-284

Цена:По договор


Објавен на: 14.06.2018
UNITE KINGDOM - RABOTA I OBRAZOVANIE

- LONDON - RABOTA I VISOKO OBRAZOVANIE

Informacija za site zainteresirani gradzani koi imaat zelba da rabotat vo UK i zainteresirani za studii na Unverziteti vo UK .
Upisite na univerziteti se ...

Цена:1.300 EUR


Објавен на: 11.04.2018
РАБОТА ВО ГЕРМАНИЈА И СКАНДИНАВИЈА СО МАКЕДОНСКИ ПАСОШ

Ако сакате добро платена работа во странство, вие сте на вистинското место!!
Консултативни услуги, подготовка на документација и пронаоѓање на вистинските работни понуди за секој заинтересиран кан...

Цена:10 EUR


Објавен на: 03.02.2018
RABOTA Vo GERMANIJA - Site RABOTNI POZICII (RABOTNI MESTA)

* * * * * * * * R A B O T A VO G E R M A N I J A * * * * * * * *
************* KOMPLETNA, SIGURNA, BRZA I EFIKASNA PROCEDURA Na POSREDUVANJE Pri LEGALNO VRABOTUVANJE vo GERMANIJA Vo GERMANSKI KOM...

Цена:По договор


Објавен на: 03.07.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка