Мапи за GARMIN навигации

ЦЕНА: 299 мкд

Мапи за GARMIN навигации


Најнови карти за GARMIN навигациите само кај www.mapizagps.blogspot.com

Картата на Garmin за Европа во моментов претставува најпокриената патна карта.
Мапата е компатибилна и за камиоски навигации од брендот на GARMIN.

Цени од 299 денари па нагоре во завосност од работата на која се работи !!!

Повеќе информации на веб страната www.mapizagps.blogspot.com или gps.makedonija@gmail.com
Контакт: 078/475662 и 075/311828

Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром кај Т.Ц. Капитол карши Т.Ц. Бисер
Работиме секој ден од 09:30 до 21:00.Објавен на:
16.08.2015

ЦЕНА: 299 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
08.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

издавање стан во Центар

Се издава стан во Центар, веднаш до хируршка клиника Наум Охридски, кај ГТЦ (кула Градски зид)
2 кат, 3-собен стан,80м2,централно парно греење, клима.Опремен со намештај и бела техника.
Без милен...

Цена:По договор


Објавен на: 14.01.2020
Prodavam vikendica vo D.Sonje

Prodavam vikendica od 70m2 vo D.Sonje na glaven pat so plac 1800m2, cena po dogovor, moze i zamena za stan. Tel. za kontakt: 071 384 055.

Цена:По договор


Објавен на: 26.10.2019
Масажа за понежниот пол

Масажи за понежниот пол, во прекрасен амбиент. Дозволете си опуштање на вашето тело истовремено и намалување на вишокот килограми.
Закажување на третмани на 076794886

Цена:500 MKD


Објавен на: 26.10.2018
PRODAVAM KIPER MAN, oznaka 35.463

Prodavam Kiper MAN, kercijalna oznaka 35.463,registriran, poradi zaminuvanje vo stranstvo.

Цена:По договор


Објавен на: 25.06.2018
Моторна пила Стил

Prodavam motorna pila stil 018- cena 10 000 denari i 029 cena 15 000 denari.Ima prostor za dogovor ako se zemaat dvete

Цена:По договор


Објавен на: 20.11.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка