МАПИ и СОФТВЕР за вградени навигацигации во возила !!!

ЦЕНА: 1 мкд

МАПИ и СОФТВЕР за вградени навигацигации во возила !!!


www.mapizagps.blogspot.com врши инсталација и update на мапи софтвер за сите видови на автомобили.

Мапи и софтвер за BMW, AUDI, MERCEDES, VW, RENAULT, OPEL, Volvo, Skoda, SEAT, PEGEOT, CITROEN, LAND ROVER, ALFA i многу други возила.

Ве молиме пред да не контактирате да ја запишете марката и моделот и точната дата на производство на Вашето возило.

Цена по договор !!!

За повеќе информации на веб страната www.mapizagps.blogspot.com или на gps.makedonija@gmail.com
Контакт: 078/475-662 и 075/311828

Напомена: Работиме со закажување. Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром кај Т.Ц. Капитол карши Т.Ц. Бисер.



Објавен на:
16.08.2015

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
05.07.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KAMAGRA VIAGRA CIALIS LEVITRA Original !!!

Viagra(pfizer) 4x100mg - 1600den
Cialis(lilly) 4x20mg - 1600den
Kamagra oral jelly 7x100mg - 1800den
Kamagra tableti na rastvoranje 7x100mg - 1800den

Цена:По договор


Објавен на: 26.02.2020
VIAGRA,KAMAGRA CIALIS - ORGINALNI PROIZVODI $$$ 077 801 142 $$$

KAMAGRA TABLETI 4×100 MG,TABLETITE SE SO OVOSHEN VKUS,SE LIZAT KO BOMBONI.KAMAGRA ORAL JELLY,7 KESICHKI SO OVOSHEN VKUS,SE SHMUKAAT.KAMAGRA SHUMECHI TABLETI,7 TABLETI SE RASTVARAAT VO CASHA V...

Цена:По договор


Објавен на: 26.02.2020
Ловечки трофеј

Рог од козорог уловен на Триглав,екс-ЈУ категоризација.

Цена:300 EUR


Објавен на: 21.11.2019
Купувам ножеви Solingen

Купувам сет ножеви Solingen.
На број: 070-231-652
На број: 070-231-652
На број: 070-231-652

Цена:По договор


Објавен на: 03.11.2019
МАТИЧЕН МЛЕЧ,ПЕРГА,ПРОПОЛИС,МЕД ,ЛЕКОВИТИ БИЛКИ

Локација: Гостивар
Производи : Прехрамбени производи
ПРИРОДНИ ПЧЕЛНИ И БИЛНИ ПРОИЗВОДИ МАТИЧЕН МЛЕЧ ФЕРМЕНТИРАН ПОЛЕН ПЕРГА ПРОПОЛИС ПЧЕЛИН МЕД ЛЕКОВИТИ БИЛКИ ПРЕПАРАТИ КРЕМИ МАСТИ И МЕЛЕМИ
НАЧ...

Цена:150 MKD


Објавен на: 15.02.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка