Китка

ЦЕНА: По договор

Китка


Атрактивна цврста градба, 400 м2, поток кој тече низ самиот плац, рибник со 7 базени, струја и вода поврзано, оплеменет со садници, поволна надморска висина, осигурано до 31.12.2013 год. Година на градба 1996...Викенд куќа на два спрата.Град:
Скопје
Телефон:
075286171
Објавен на:
20.07.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 1750 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат

Дополнително:

check Чиста документација
check Базен

Контакт

Град:
Скопје
Телефон:
075286171
Објавен на:
20.07.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam vikendica!

Se prodava opremena vikend kuka so lokacija na Skopska crna gora,potocno vo seloto Sandevo kaj restorantot "Cetiri vodenicki".Kukata ima struja so saat,isto taka ima i vodovod,i plus buna...

Цена:29.000 EUR


Објавен на: 31.10.2016
PRODAVAM VIKENDICKA

Prodavam vikendicka vo Jabolce.So imoten list na dva sprata.Informacii na tel. 070 33 22 21 kon.osoba Zoran.

Цена:10.500 EUR


Објавен на: 15.04.2015
Vikendica vo Katlanovo

Se prodava legalizirana vikendica vo Katlanovo struja voda lozje ovostarnik 2000 m2 dvor

Цена:По договор


Објавен на: 04.08.2014
Се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2

Хитно се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2 во Маркова Сушица (Марков Манастир)
Напомена – комплетната документација е оригинална,плацот и куќата се легазирани и комплетниот пл...

Цена:35.900 EUR


Објавен на: 03.06.2014
Se izdava vila vo Skopje

Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Skopje. Vilata raspolaga so parking, bazen, skara, SAT TV...Idealno za vikendi, rodendeni, ergenski i mominski zabavi.

Tel: 072...

Цена:По договор


Објавен на: 27.07.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка