КУПУВАМ LCD или PLAZMA ТЕЛЕВИЗОР

ЦЕНА: По договор

КУПУВАМ LCD или PLAZMA ТЕЛЕВИЗОР


Купувам исправен LCD или PLAZMA HD телевизор со HDMI влезови, со големина околу 40 инчи. 070-328 028Град:
Скопје
Телефон:
070328028
Објавен на:
27.06.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Стево Ристевски
Град:
Скопје
Телефон:
070328028
Објавен на:
27.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Изсавам наместен стан во строг цнтар

Станот има топ локација и поседува:
- Две идентични спални соби со огромни вградени и дополнителни плакари. Едната сопална има и посебен балкон,
- Реновиран тоалет,
- Голема дневна со балкон,

Цена:250 EUR


Објавен на: 09.02.2020
Камин на дрва

Се продава камин на дрва за парно од 40 до 100 м2.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 04.12.2019
Итно се продава стан по поволна цена

Итно се продава двособен стан (дневна со трпезарија и две соби) во населба Маџари – Триангла (Термо), на улица Карл Либкнехт. Станот се наоѓа на втор кат и е со вкупна површина од 69 м2 (7 м...

Цена:45.000 EUR


Објавен на: 07.10.2018
Калифорниски црви

Продавам калифорниски црви.Цена по легло, во зависност од густината на црвите. Телефон за контакт 076-55-00-72.

Цена:1 MKD


Објавен на: 25.04.2017
КАРТИЧКИ RFID СО ВАШ ДИЗАЈН

Компанијата ДТУ Визард Системи ДООЕЛ може да Ви понуди принтање на Картички за контрола на пристап и евиденција на работно време. Изберете го сами дизјанот на Вашата RFID картичка.

За повеќе инф...

Цена:По договор


Објавен на: 03.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка