Изработка на трудови/семинарски/дипломски/магистерски

ЦЕНА: По договор

Изработка на трудови/семинарски/дипломски/магистерски


Помош при изработка на научни трудови преку употреба на сите стандарди и потребни стилови на изразување во областа на академската писменост и методологијата на научно истражување.Помош при изработка на трудови од областа на општествените и природни науки преку употреба на академски стил на пишување во европски и меѓународни рамки: • Магистерски трудови • Специјалистички трудови • Дипломски трудови • Семинарски трудови • Есеј и истражувачки проекти • Есеи и проектни задачи за матуранти • Маркетинг и бизнис план • Анкетни прашалници за анкети/интервјуа • Студија на случај • CV и Мотивационо писмо (за професионални цели и за аплицирање – конференции, семинари, стипендии) Трудовите ги изработува истакнат професионалец, инволвиран во наставно-научните тематики, во земјата и меѓународно, кој е во тек со потребите и новитетите во научното поле. Заштита од плагијаризам, оригиналност и креативност на трудот како и навремена испорака!Град:
Skopje
Телефон:
078 259 090
Објавен на:
19.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Marina Arsova
Град:
Skopje
Телефон:
078 259 090
Објавен на:
19.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

se bara rabotnik

se bara zenska ili maska osoba za rabota vo motel i ribnik vo mrezicko so site uslovi za poveke informaci barajte na 071347899

Цена:По договор


Објавен на: 19.04.2018
Hitno Hitno Studiska Oprema Mikrofon i Midi Klavijatura Rode NT2a Akai Max 49pro

Se prodava studiska oprema ostana uste Rode Nt2a i Akai Max49pro keyboard midi vo PERFEKTNA sostojba mn malce koristeni mesec dena vo domasni uslovi
Rode NT2A - 200 €
AKAI MAX49 PRO -200€

Цена:200 EUR


Објавен на: 19.04.2018
Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
електрика и водовод

Поправам апарати за домаќинство машини за перење, бољери,шпорети правосмукалки, фрижидери .Нудам и водоводџиски услуги ,чистење на канализација. Брза и евтина услуга

тел 075/542-516
078/6...

Цена:По договор


Објавен на: 23.03.2018
Privatni casovi po Germanski Jazik

Individualni casovi po germanski jazik na site nivoa. Pomos vo sovladuvanje na gramatikata, podobruvanje vo konverzacija i podgotvuvanje za ispiti i testovi.
Upotreba na najnovi metodi kako i moz...

Цена:500 MKD


Објавен на: 17.04.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка