Заводливи трепки

ЦЕНА: 899 мкд

Заводливи трепки


Професионален серум кој го поттигнува растот на трепките, ги храни, и на тој начин ги прави подолги и потемни. Серумот ги регенерира трепките и го поттикнува нивното растење. Веќе после една седмица ќе забележите дека вашите трепки се пораснати, а за еден месец трепките ќе бидат заводливо погусти, подолги и природно потемни, како да сте нанеле маскара.Инф и нарачки на 070 212 784Град:
Ohrid
Телефон:
070212784
Објавен на:
26.01.2017

ЦЕНА: 899 мкд

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
Vase Vrangaloska
Град:
Ohrid
Телефон:
070212784
Објавен на:
26.01.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Prodavam fiskalna kasa synergy SY55

Prodavam fiskalna kasa synergy SY55 !!!

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 27.03.2018
KAMAGRA,VIAGRA,CIALIS,LEVITRA, Originali proizvodi!!!

ПРОВЕРЕТЕ ЗОШТО СМЕ НАЈДОБРИ!!!
САМО КАЈ НАС!!!
Повеќе од 1000 задоволни клиенти!
Единствени Оригинални Производи за посилна и подолга ерекција:

Цена:По договор


Објавен на: 06.02.2018
VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS,LEVITRA

VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS,LEVITRA, za silna i dolga potencija

Isporaka niz cela Makedonija

Цена:По договор


Објавен на: 26.12.2017
Се продава четка за коса

Се продава четка за коса купена од Техномаркет пред неколку месеци. Користена е само двапати.

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 09.06.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка