ДИJАМАНТСКИ И КАРБИД МАТРИЦИ ЗА ИЗВЛЕКУВАНЬЕ НА МЕТАЛНИ ПРОИЗВОДИ

ЦЕНА: 67 €

ДИJАМАНТСКИ И КАРБИД МАТРИЦИ ЗА ИЗВЛЕКУВАНЬЕ НА МЕТАЛНИ ПРОИЗВОДИ


Предлагам дијамантски и карбид матрици за извлекуванье на метални производи: челична жица, бакарни и алуминиумски жици, метални нишки од месинг, сребро, злато, платина, волфрам, молибден и др.-техничка помош за оптимален избор, осигурена поправка на матрици. Тел. 00359897234372, 0035967581851Објавен на:
01.02.2015

ЦЕНА: 67 €

Карактеристики:

Град:
 Неготино

Контакт

Објавен на:
01.02.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava stan vo strog centar na ulica Makedonija

Se izdava stan vo strog centar, na ulica Makedonija, kaj bikot. Stanot e pogoden za deloven prostor (3 sobi i chekalna). Cena po dogovor.

Цена:По договор


Објавен на: 03.04.2018
Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Плац во Пинтија

Продавам плац во Пинтија со површина од 1.114м2 до асфалтен пат.Цена по договор

Цена:По договор


Објавен на: 30.03.2018
Се продава телефон 2000ден Coolpad Torino r108

Се продава телефонот со гаранција, одназад само маска нема.

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 28.03.2018
prodazba na tovarna prikolka

tovarna prikolka so dimenzii 0,90 x 1,30 mi risiver za tv Telekabel

Цена:15.000 MKD


Објавен на: 27.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка