Гарнитура за дневна соба

ЦЕНА: 8000 мкд

Гарнитура за дневна соба


Продавам гарнитура (две фотељи и тросед) за дневна соба (Симпо Врање). Цена: 8.000. 071238113Град:
Скопје
Телефон:
071238113
Објавен на:
30.03.2019

ЦЕНА: 8000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Методија Андонов
Град:
Скопје
Телефон:
071238113
Објавен на:
30.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам мебел

Кујна од медијапан, во одлична состојба.
Комплет дневна соба:регал,ТДФ и табуретка и клуб масичка речиси неупотребени.
Детски кревет со фиока 205х95 цм.
Гардеробер за спална со пет врати.

Цена:По договор


Објавен на: 29.03.2019
TV komoda INTERO

ТВ комода од ФормаИдеале, ИНТЕРО, со отворени полици.
Користена, во одлична состојба.

Ширина 169,5 cm

Цена:5.000 MKD


Објавен на: 28.03.2019
ПРОДАВАМ ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН.

ПРОДАВАМ ОДЛИЧНО СОЧУВАН ШЕСТОСЕД 6000 ДЕН. ТЕЛ. 070464710 ДАНИЦА

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 02.01.2019
mebel

Krevet klik klak pusten 140/200 4.000 den
Dvosed so spustanje 3.000 den
TV komoda 2.000 den

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 20.06.2018
Se prodava povolen mebel

Се продаваат (шанкот и комодата се од чисто дрво(Белибор) )цена по договор.
тел 076578116 или 077736258

Цена:1 EUR


Објавен на: 24.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка