Викендичка во Катланово

ЦЕНА: По договор

Викендичка во Катланово


продавам викендица во Катланово на патот кон Блаце на околу 200 метри над селото,од 64м2 и тараса 32м2 плац 2500м2.Поседува чистадокументациа,струја,вода од водовод и како пратечки шупа 16м2 од тврд материјал,видиковац од 12м2,лимена гаража.Град:
Skopje
Телефон:
070246458
Објавен на:
11.02.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 64 m2
Број на соби:
 3 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Бродски под (патос)

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Kire Lakinski
Град:
Skopje
Телефон:
070246458
Објавен на:
11.02.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam vikendica

Vikendica vo Katlanovo 56 m2 so dvorno mesto 250 m2 so voda,struja,legalizirana so celosna dokumentacija,ITNO.Cena po dogovor

Цена:16.000 EUR


Објавен на: 16.04.2015
VIKENDICA VO ORESANI

ITNO PRODAVAM VIKENDICA VO ORESANI
IMA GARAZA I PODRUM 900M2 DVOR

Цена:19.000 EUR


Објавен на: 31.01.2015
Vikendica vo Katlanovo

Продавам викендица во Катланова во викенд населбата на Широка Ораница, вкупна површина 1560м2, куќа 39м2, шупа и гаража

Цена:21.000 EUR


Објавен на: 15.10.2014
Vikendica vo Katlanovo

Se prodava legalizirana vikendica vo Katlanovo struja voda lozje ovostarnik 2000 m2 dvor

Цена:По договор


Објавен на: 04.08.2014
prodavam vikendicka

prodavam vikendicka 64m vo Katlanovo na patot za Blace so propratni prostorii,vidikovac i plac od 2250m,so site potrebni dokumenti za nea.Ima vodovod i struja, vredi da se vidi.

Цена:30.000 EUR


Објавен на: 16.10.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка