Ветрoбрaни зa Oпел Вектрa Б.

ЦЕНА: 20 €

Ветрoбрaни зa Oпел Вектрa Б.


Прoдaвaм ветрoбрaни зa предни врaти зa Oпел Вектрa Б. Ветрoбрaните се нoви неупoтребени.Град:
Bitola
Телефон:
070/697-393
Објавен на:
31.01.2015

ЦЕНА: 20 €

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
Kiril Temelkov
Град:
Bitola
Телефон:
070/697-393
Објавен на:
04.12.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Викендица во Трпејца Охрид

Издавам опремена викендица во с.Трпејца. Викендицата има дневна соба со трпезарија и кујна, 3 спални соби, купатило (со машина за перење), 2 тераси, Интернет, Паркинг.

Капацитет: 6 особи

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 04.06.2020
Викендица

Продавам викендица во Село Којнско покрај брегот на Преспанското езеро на само 50 м до самото езеро, со поглед према остров Голем Град

Цена:1 EUR


Објавен на: 24.11.2016
Prodavam povolno avtoradio so CD Pioneer DEH-1400 i 2 zvucnici

Prodavam povolno avtoradio so CD Pioneer DEH-1400 i 2 zvucnici
cena za 3500 denari
45Wx4 High Power / EEQ™ / Supertuner III™ / Detachable Face Security™
• 45W x 4-Channel...

Цена:3.500 MKD


Објавен на: 24.08.2016
Викендица со плац продавам

Викендицата, 40м2 е со плац од 2837м2. Од населбата Бутел е на 3км. Пред куќата е овоштарник со бавча а зад куќата, лозје. Со имотен лист. Телефон 075-773-553

Цена:21.000 EUR


Објавен на: 13.05.2016
Бандаш преден PEUGEOT VIVACITY 50/100 front wheel 12 disk bandaz

Бандаш преден PEUGEOT VIVACITY 50/100 front wheel 12 disk
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
дост...

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 12.03.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка