Апартман за издавање во Охрид

ЦЕНА: По договор

Апартман за издавање во Охрид


Се издава нов апартман целосно опремен. Апартманот се наоѓа во
населба Рачa, 4 км одалечен од центарот на Охрид и само 1км одалечен од Golden Beach и Cuba Libre. Апартманот е со една спална соба и е комотен за 4 особи.
Цена: по договор
За повеќе информации контактирајте ме на тел: 070 368-807Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070 368 807
Објавен на:
30.06.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
Marija
Град:
Skopje
Телефон:
070 368 807
Објавен на:
29.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Студија за семејства и парови

Сместувачкиот комплекс е лоциран на ул. "Марко Нестороски" 37Б, помеѓу главната автобуска станица (на растојание oд 400 m) и Охридска Банка (на растојание од 650 m), а располага со двокре...

Цена:По договор


Објавен на: 03.07.2018
Охрид, луксузен апартман строг центар

Се издава луксузен апартман во строг центар (зграда НЛБ Тутунска Банка). Апартманот има засебна спална, засебна дневна соба, современа кујна, балкон.
Опремен со ЛЦД ТВ, кабловска ТВ, клима, грејни...

Цена:15 EUR


Објавен на: 27.06.2018
Villa Koceski - Pestani

Villa Koceski e smestena na 150m. od centarot i 50m. od ezeroto.
Apartmanite raspolagaat so sopstven toalet , mini kujna so komplet sadovi ,WI-FI, cab.TV. golem dvor so sopstven parking, terasi, m...

Цена:8 EUR


Објавен на: 25.06.2018
STUDIA VO OHRID !!!

Izdavam novi i kompletno opremeni apartmani!!!
Dvokreveten(800 den) i trokreveten(1200 den) so posebni vlezovi,kupatila,mini kujna,tv so kabelska,wi-fi i obezbeden parking prostor.
Lokacija:ul.Ka...

Цена:400 MKD


Објавен на: 28.05.2018
Апартмани и соби во центарот на Охрид


Почитувани,

Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартманите се комплетно опремени со кабловска телевизија и интернет, кујна, тоалет, тераса, паркинг простор и се прилагодени на вашите ...

Цена:6 EUR


Објавен на: 04.07.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка